Yemek yaparken pratik, güvenli ve kusursuz pişirmeyi garantileyen Özaslanlılar ürünleri şimdi de yemekleri doğal lezzetlerini koruyacak bir şekilde pişirme sağlayan dökme alüminyum tava ve tencere serisi olan Karanfil ürünlerini tüketicileriyle buluşturuyor. Özaslanlılar Teflon kaplı ürünlerin yanı sıra emaye ve çelik ürünlerin üretimine de devam ediyor.  Sitemiz üzerinden Şirketimiz hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilir. Detaylı ürün veritabanımız sayesinde tüm ürünlerimize çok kolay bir şekilde ulaşabilir, görsel bilgileri inceleyebilirsiniz.

Yemek yaparken pratik, güvenli ve kusursuz pişirmeyi garantileyen Özaslanlılar ürünleri şimdi de yemekleri doğal lezzetlerini koruyacak bir şekilde pişirme sağlayan dökme Özaslanlılar Teflon kaplı ürünlerin yanı sıra emaye ve çelik ürünlerin üretimine de devam ediyor. Sitemiz üzerinden Şirketimiz hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilir.
Detaylı ürün veritabanımız sayesinde tüm ürünlerimize çok kolay bir şekilde ulaşabilir, görsel bilgileri inceleyebilirsiniz.

Uzun yıllar dayanabilecek kaliteli ve sağlam emaye dış yüzey, 3.4mm kalınlığında alüminyum gövde, 3 kat PTFE(iç kaplama), Yemeklerin daha lezzetli olmasında etkin rolü olan petek doku, Renkli ve kaliteli kulplar ve Yemeklerin lezzetli pişmesinde etkin buhar deliği.

Ürünlerimizin bütün kategorileri uluslararası sağlık ve kalite standartlarına uygundur.